『Welcome to this paradise』


#1 2012-09-09 20:21:32

 Akane

Street Team

42013957
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2012-04-09
Posty: 78
Punktów :   

Tsurugi - guitar

http://24.media.tumblr.com/tumblr_ma3ae3o2U51rusgkzo1_250.jpg

1.    Urodzony: 2 kwietnia
2.    Grupa krwi: AB
3.    Miejsce urodzenia: Shiga Prefecture
4.    Wzrost/waga: 172cm/48kg
5.    Ulubione kolory: czarny, czerwony
6.    Marka papierosów: Marlboro MENTHOL LIGHTS
7.    Ulubione marki: DOLCE & GABANA
8.    Ulubione perfumy: SCULPTURE, VERYMC, Light Blue, By MAN by DOLCE & GABANA
9.    Ulubione jedzenie: omlet ryżowy, alkohol, makrela z grilla z solą, jajka sadzone, miso, biały ryż.
10.    Jedzenie, za którym nie przepada: Nic w szczególności.
11.    Prezent, który sprawia mu radość: perfumy, alkohol, akcesoria, dodatki.
12.    Ulubiony typ płci przeciwnej: ktoś, kto wygląda ładnie, potrafi być idiotą, ktoś o podobnym guście do mnie.
13.    Idealna randka: bezczynny spacer po mieście - zakupy - posiłek - spacer - bar - pożegnanie(?)
14.    Zmartwienia: Mam rozmaite obawy. Nie potrafię powiedzieć tego w kilku słowach.
15.    Kiedy czujesz się szczęśliwy: Kiedy napiszę świetną piosenkę! Kiedy śpię, piję alkohol.
16.    Osoba, z którą chcesz się spotkać: Moja babcia.
17.    Jeżeli miałbyś trzy życzenia, czego byś sobie życzył:
     1) Wygranej na loterii
     2) bycia znów dzieckiem i naprawić wcześniejsze rzeczy (Które pamiętam do teraz)
     3) chcę rzeczy Doreamon
18.    Największy żart, który zrobiłeś innym członkom zespołu: Hmm... Nie pamiętam tego za dobrze...
19.    Sen, który pozostawił na tobie wrażenie: sen, w którym wszyscy mówili naprawdę głupie rzeczy.
20.    Sposób w jaki spędzasz wolny dzień: Piszę piosenki, śpię, piję alkohol
21.    Kto jest twoim ulubionym artystą: IN FLAMES, Limp Bizkit, SHADOWS FALL, Dir en grey... etc.
22.    Kiedy był twój pierwszy występ?: w szkole średniej
23.    Pierwsza skopiowana//coverowana piosenka: "WISH" LUNA SEA
24.    Sposób na stres: picie, spanie, jedzenie dopóki nie będzie się pełnym.
25.    Poza muzyką, co jest najważniejszą rzeczą?: Słuchanie wielu różnych płyt, wyciągając z siebie tyle, na ile to możliwe. Zaufać swojemu instynktowi.
26.    Ulubione motto: Zobaczyć to uwierzyć.
27.    Słowo do siebie za 10 lat: Przede wszystkim dziękuję za ciężką pracę.
28.    Aspiracja na przyszłość: Chcę kontynuować nie bycie aroganckim i spróbować pisać lepsze piosenki. Naturalnie, moje ambicje są zawsze wysokie, a każda chwila z dnia na dzień jest ważniejsza, i żeby nie żałować to chcę dać z siebie wszystko. Jedno po drugim, każdy występ na żywo jest ważny i chcę zatrzymać w pamięci sytuacje, które prowadziły do następnych kroków./ Na osobistej notatce, chcę rozbić swoją skorupę, a raczej czuję, że oczekuję, że chcę ją zniszczyć, to znaczy, jeżeli to jest przypadek, mogę dać narodzenie innemu nowemu sposobowi myślenia, z innej perspektywy. Chcę zaakceptować to, i nie bać się
kontynuowania transformacji.

*from http://shattered-tranquility.net/index. … h-tsurugi/ *


1)Jako iż nikt nie jest alfą i omegą mogły pojawić się błędy w tłumaczeniu więc proszę o wyrozumiałość, a także o poprawki :) Razem z Mią starałyśmy się jak mogłyśmy, by to zachowało sens, mam więc nadzieje, że nie będzie problemu ze zrozumieniem pytań czy odpowiedzi ^^
2) Jak widać zamieściłam 30 pytań, a nie 50. Brałam pod uwagę, że wywiad jest z 2006r. więc niektóre rzeczy mogły ulec zmianie, ale tłumaczenie wszystkich 50 pytań ukaże się za niedługo.

Dziękuję ^^
Akane.


"二度とはもう戻れないさよなら愛した人" - Sadie - Silent Eve

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pds.pun.pl www.pno-rajders.pun.pl www.trafnetypy.pun.pl www.mafiacamorranska.pun.pl www.bezimienni-nl.pun.pl