『Welcome to this paradise』

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-07-24 13:28:27

Malv

Użytkownik

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2013-07-15
Posty: 5
Punktów :   

Dżemdobry~

Hej c:
Jestem Malv, mam piętnaście lat. Moją misją jest znajdywanie forum o moich ulubionych zespołach i rozruszaniu ich c:
Ja to na poważnie mówię O.O
Ja rozumiem, że sadie to bardzo słabo znany zespół, ale szesnaście użytkowników? Trzeba coś z tym zrobić c:
Malv jest yaoistką. Pisze yaoi na swoim blogu aijou-yaoi.blogspot.com , jak dotąd było to tylko yaoi z the GazettE, a już zaczynają się zmiany, jest jedno opowiadanie z D'espairsRay, w planach shot z MUCC i może coś z sadie c:.
Malv interesuje się poezją. Nawet sama odrobinkę pisze, ale uważa, że jej nie wychodzi. Jej wiersze znajdziecie na portalu poetyckim wrzeszcze.pl .
Czym jeszcze malv się interesuje...
Geografią. Bardzo lubię geografię.
Dziennikarstwem. Marzę w przyszłości pracować w radiu, mieć własne audycje i wywiady na żywo z muzykami. Oczywiście w Japonii.
I basem. Strasznie marzę, by nauczyć się grać na basie.
Jestem egoistką.
Mieszkam w województwie zachodniopomorskim, przy granicy.
To tyle c:


MUCC/ sadie/ D'espairsRay/ the GazettE/ miyavi/ exist trace/ Nightmare/ BORN/ X JAPAN/ LUNA SEA/ Mejibray/ Dir en grey/ Plastic tree/ GACKT/ Alice Nine/ ViViD/ Versailles
Don't want to forget to myself, I want to be as I am. Yaoistka i yuristka, zapatrzona w siebie oraz w Japonię.

Offline

 

#2 2013-07-26 20:28:07

 Akane

Street Team

42013957
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2012-04-09
Posty: 78
Punktów :   

Re: Dżemdobry~

Witam ~! ^.^
Jeśli coś napiszesz o Sadie i będziesz chciała się podzielić, możesz wtedy coś wrzucić na forum :3
Cieszę się, że jesteś chętna, by rozruszać forum, każda pomoc się przyda!


"二度とはもう戻れないさよなら愛した人" - Sadie - Silent Eve

Offline

 

#3 2013-07-26 20:34:20

 Maze

Użytkownik

28196382
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: Dżemdobry~

Witamy witamy, baw się dobrze na forum! Poza tym zacny gust... D'espairsRay, Mucc, BORN i wiele innych, aż miło popatrzeć. ^^


Corruption ~ Rebellion ~ Ruins ~ Desire ~ Selection

MEJIBRAY - APOCALYPSE

Offline

 

#4 2013-07-27 17:52:08

Malv

Użytkownik

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2013-07-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dżemdobry~

KTOŚ MI ODPOWIEDZIAŁ O_O
A byłam gotowa uznać, że nic tu po mnie, bo tu cmenatrzysko.
Jednak nie!
Wiara w moją misję powróciła <3
Jakieś pytania? ;w;


MUCC/ sadie/ D'espairsRay/ the GazettE/ miyavi/ exist trace/ Nightmare/ BORN/ X JAPAN/ LUNA SEA/ Mejibray/ Dir en grey/ Plastic tree/ GACKT/ Alice Nine/ ViViD/ Versailles
Don't want to forget to myself, I want to be as I am. Yaoistka i yuristka, zapatrzona w siebie oraz w Japonię.

Offline

 

#5 2013-07-27 19:40:23

 Maze

Użytkownik

28196382
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: Dżemdobry~

A jednak, coś się ruszyło ~
Ja mam pytanie - ile już słuchasz japońskiej muzyki jeśli można wiedzieć?
I jeszcze w międzyczasie coś przyszło mi do głowy drugie... zdarzyło Ci się być na jakichś koncertach japońskich zespołów? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć jakie formacje zdarzyło Ci się widzieć. ^ ^


Corruption ~ Rebellion ~ Ruins ~ Desire ~ Selection

MEJIBRAY - APOCALYPSE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whatsup.pun.pl www.leicester.pun.pl www.biotechnologia-ajd.pun.pl www.rodowody.pun.pl www.angelsofdeathguild.pun.pl