『Welcome to this paradise』

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-07-10 14:55:10

 Nishi

Street Team

15649630
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Q&A JAPAN MUSIC FEST 2014

Co sądzicie o francuskich obywatelach?

Mao: Mam przed sobą obraz pięknych ludzi z czymś w rodzaju eleganckiej aury. Lecz podczas koncertów, stają się niesamowicie wyzwoleni, szalona publiczność.
Aki: Kochają sztukę. Kochają wino. Kochają modę.
Tsurugi: To jest rodzaj szlachetnych ludzi, kochających swój kraj.

Jakie uczucia inspirują was do odwiedzenia Francji?

Mao: Nasz pobyt będzie bardzo krótki, ale jestem pewien, że poczuję nowe emocje.
Aki: Chciałbym eksperymentować z różnego rodzaju rzeczami, coś, czego nie można sobie nawet wyobrazić, życie zmienia rodzaje rzeczy. Oczekuję odkryć coś niespodziewanego podczas naszego pobytu.

Dlaczego wybraliście gitarę/bass/perkusję/wokal?


Mao: Zdecydowałem się na wybór wokalisty ponieważ jest to najbardziej wolna pozycja. Podoba mi się też, że być może wygląda to tak, że każdy może przejąć tą pozycję, jednak tak naprawdę, to jest również miejsce, gdzie masz więcej obowiązków wobec zespołu i potrzebujesz przywództwa. Dobrze, luź źle. Jest wiele rzeczy, które zależą od wokalisty.
Aki: Nie mam żadnego konkretnego powodu. To dlatego, ze nikt inny, oprócz mnie, nie chciał grać na basie.
Mizuki: Wybrałem gitarę, ponieważ człowiek, którego podziwiałem, grał na gitarze. Widziałem Kimure Takuye z SMAP, który śpiewał i grał na gitarze w tym samym czasie. Pomyślałem, że to jest świetne i chciałem zrobić to samo.
Tsurugi: Podziwiałem gitarzystów, więc zdecydowałem się wybrać gitarę. Kocham LUNA SEA i podziwiam grę SUGIZO. Zapragnąłem również wyjść na scenę z giatrą. To była pierwsza myśl, która pchnęła mnie w tym kierunku.
Kei: Byłem zainspirowany YOSHIKIM z X-JAPAN.

Jeśli pewnego dnia zdecydujecie się na wspólną prasę, z jakimi zespołami, chcielibyście to zrobić?

Mao: Byłoby dobrze zrobić wspólną trasę z każdym zespołem, jeśli to byłaby okazja do powrotu do Francji.
Tsurugi: lynch., girugamesh etc.

Wasz nowy album pojawi się na jesień, fani są zachwyceni. Jak mozecie opisać album w kilku słowach?


Mao: To album z okazji naszego dziesięciolecia. Stworzymy to z naszych najbardziej reprezentatywnych tytułów, przystosowanych do wrażliwości jaką w sobie teraz posiadamy.
Aki: To będzie na pewno kombinacja tego, co zrobiliśmy do tej pory.
Tsurugi: Na tą chwilę to jest tajemnica. *śmiech* To będzie album, dzięki któremu będziecie się cieszyć z całego serca.

Kto jest Waszym ulubionym, francuskim artystą?

Mao: Lous Vuitton. *śmiech* Lubię rockowe zespołu Pleymo i KYO. Piosenkarze, tacy jak Michel Polnareff i Vanessa Paradis również są bardzo popularrni.
Aki: Daft Punk.

Wasz naschodzący koncert we Francji, prawdopodobnie będzie miał inny kilmat niż te w Japonii. Planujecie grać inaczej niż w Japonii? Może powiecie nam trochę o tym, czego mozemy się spodziewać?

Mao:
Jesteśmy świadomi, że to, co będziemy mówić, a także nasze teksty, nie będą zrozumiałe dla odbiorców. Ale jestem pewien, że będziemy mogli komunikować się za pośrednictwem naszych emocji, mimiki i dźwięków. Włóżę w swój głos całą swoją duszę i uczucia.
Aki: Chciałbym cieszyć się naszym pierwszym koncertem we Francji wraz ze wszystkim różnicami, jakie będą w porównaniu do koncertów w Japonii. Chciałbym pokazać 9 lat naszej długiej historii!
Tsurugi: Dla mnie, występ we Francji i występ w Japonii, nie będą się niczym różnić. Naszym celem jest stanie się jednością z publicznością i stawienie sceny w ogniu!


http://i18.tinypic.com/4m9reyvhttp://i11.tinypic.com/5zef04jhttp://i16.tinypic.com/4ysls7d.png


All the people are lonely.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rodowody.pun.pl www.leicester.pun.pl www.angelsofdeathguild.pun.pl www.biotechnologia-ajd.pun.pl www.whatsup.pun.pl