『Welcome to this paradise』


#1 2013-07-03 19:41:50

 snowhitemayumi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-03
Posty: 1
Punktów :   

Witam.

Cześć wszystkim. Jestem nowa, więc wypadałoby się przedstawić. Jakoże nie lubię swojego prawdziwego imienia, to po prostu przedstawię się jako Mayumi ^^' Zostałam tutaj zaproszona przez Nishi. Większość z Was mnie w ogóle nie kojarzy, wiem.
Pochodzę z małej miejscowości niedaleko Lublina. Jrockiem interesuję się dopiero od 2008 roku, zaczęłam dosyć późno. Moimi ulubionymi zespołami są D, 9GOATS BLACK OUT, Sadie i lynch. Oprócz tego, uwielbiam symfoniczny metal (zespoły takie jak Within Temptation, Delain, Xandria i Epica) oraz inne 'metalowe mieszanki' (Bring Me The Horizon, Escape The Fate, Asking Alexandria, HIM). Tak naprawdę nie wiem, co mogę jeszcze napisać. Mam nadzieję, że będę mogła w czymś pomóc ^^


Almost thought we made it home,
but we don't know this place at all.

Offline

 

#2 2013-07-12 03:03:52

Nauthiz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Witam.

Witaj Mayumi!
Ja też lubię symfoniczny metal! Within Temptation, Delain i Xandrię! 2008 rok to jeszcze nie tak późno ja zaczęłam pod koniec 2007 interesować się visual kei^^'. Witam Cię serdecznie, chociaż strasznie tu cicho, jednak mam nadzieję, że się jeszcze ktoś odezwie. A jaki jest Twój ulubiony członek Sadie? Ulubiona piosenka? Ulubiony klip? Image?

Offline

 

#3 2013-07-13 02:42:06

 Akane

Street Team

42013957
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2012-04-09
Posty: 78
Punktów :   

Re: Witam.

Dzień dobry~ :3
Myślę, że prędzej czy później ogarniemy jakoś sytuację na forum i ruszy tu wszystko pełną parą więc czuj się tu jak u siebie.


"二度とはもう戻れないさよなら愛した人" - Sadie - Silent Eve

Offline

 

#4 2013-07-22 21:06:14

 Maze

Użytkownik

28196382
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: Witam.

Ja kojarzę ~ miło, że się tutaj też 'spotykamy'. Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić na forum jak tylko się ono rozrusza w czym trzeba mu trochę dopomóc. ^^


Corruption ~ Rebellion ~ Ruins ~ Desire ~ Selection

MEJIBRAY - APOCALYPSE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shugo-chara-world.pun.pl www.nspjmyslowice.pun.pl www.historianaruto.pun.pl www.bentenyson.pun.pl www.pierwszae.pun.pl