『Welcome to this paradise』


#1 2012-08-28 20:51:17

Kyuu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 4
Punktów :   

Cześć~

Hej wszystkim, Kyuu się kłania. Z góry mówię, że kiepsko idzie mi zawsze przedstawianie się na forach, także wybaczcie, jeśli będzie mało składnie XD
Na początek dodam, że Sadie słucham naprawdę bardzo rzadko (zdecydowanie częściej kilka lat temu), so mam nadzieję, że popchniecie mnie trochę do dyskografii, jako bardziej zapaleni fani :3
Moi ulubieni artyści: Jui (przede wszystkim Vidoll, zdecydowanie mieli na mnie największy wpływ ze wszystkich zespołów sceny vk, ale również mam na myśli karierę solową, Luinspear, Kisaki Project czy obecnie GOTCHAROCKA) Versailles, Matenrou Opera, Emilie Autumn, Moi dix Mois, Rentrer en Soi, Kaya, Diaura, And, Anli Pollicino, Kiryu.. I w sumie długo by wymieniać, ale to taka czołówka.
Jeśli chodzi o inne zainteresowania, ostatnio zaczęłam przykładać się bardziej do rysowania i powiem szczerze, że naprawdę mnie to kręci i powoli widać efekty, chociaż kreskę nadal mam niewyrobioną. Poza tym standardowo książka/ film. No, i Lolita Fashion.

Jeśli jakieś pytania, to pytać śmiało.

Offline

 

#2 2012-08-28 21:47:57

 Akane

Street Team

42013957
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2012-04-09
Posty: 78
Punktów :   

Re: Cześć~

Witam Serdecznie Kyuu!
Jeśli chcesz zapoznać się z dyskografią dokładnie to zapraszam TUTAJ :) Ale zawsze służymy pomocą :3
Yay, słuchasz Emilie Autumn *w*  Jakże miło, bo ja od czasu do czasu (teraz co prawda rzadziej) sięgam po jakieś jej utwory ^^
Jeśli będziesz chciała, zawsze możesz się nam pochwalić wstawiając swoje dzieła :)
Ja jestem ciekawa jak trafiłaś na forum xD


"二度とはもう戻れないさよなら愛した人" - Sadie - Silent Eve

Offline

 

#3 2012-08-30 14:31:17

Kyuu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: Cześć~

o, dziękuję. :3 Na pewno zapoznam się trochę bardziej.
Owszem, uwielbiam ją. Cieszę się, że ktoś stąd również jej słucha, naprawdę jest wspaniałą artystką. A nowy album to mistrzostwo <3
Póki co nie mam skanera a większość rysunków mają moi znajomi, także na razie nie mam za bardzo jak, ale kiedyś może coś wstawię.
Trafiłam przez grupę na fb, bo ktoś dał linka XD

Offline

 

#4 2012-08-31 20:34:34

 Akane

Street Team

42013957
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2012-04-09
Posty: 78
Punktów :   

Re: Cześć~

Nowego albumu nie słyszałam. . . Nawet o nim nie wiedziałam o.O
A to zapewne ja linka wstawiałam xD


"二度とはもう戻れないさよなら愛した人" - Sadie - Silent Eve

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bentenyson.pun.pl www.sasuke1.pun.pl www.pierwszae.pun.pl www.historianaruto.pun.pl www.nspjmyslowice.pun.pl